kapelusz dla dziewczynki
fot. pexels.com

Dzieci lubią różne dodatki do codziennej garderoby. Zwłaszcza dziewczynki, które zapatrują się na swoje mamy, które ubierają się w różne ciekawe rzeczy. Jeśli chcesz stroić swoją córeczkę możesz pomyśleć o ciekawych akcesoriach, które się jej spodobają, ale także będą praktyczne. Takim dodatkiem jest kapelusz, który ochroni ją przed słońcem i przyozdobi jej ubranie codzienne.

Zobacz też: http://www.blogprasa.pl/kapelusz-dla-dziewczynki/

Modnie i praktycznie

Dziewczyny mają swoje określone preferencje dotyczące wyboru ubrań na co dzień i nie tylko. Każda dziewczynka lubi wyglądać ładnie i stroić się jak mamusia. Chcąc urozmaicić swoje codzienne ubranko wybierają często podobne dodatki, które noszą ich mamy, np.: torebki, okulary przeciwsłoneczne.

Jeśli chcesz, aby twoja córeczka prezentowała się ślicznie i zrobiła wrażenie na twoich bliskich, pomyśl o zakupieniu jej kapelusika. Nie musi nosić go tylko latem, gdy będzie ją chronił przed słońcem.

Kapelusz dobry na każdą porę roku!

Wybierając kapelusz dla swojej córki zastanów się, gdzie będzie go nosiła. Czy ma służyć do codziennych spacerów na świeżym powietrzu, czy może będzie to dodatek do odświętnego ubranka? Kapeluszy na rynku jest teraz bardzo dużo i z pewnością znajdziesz coś ciekawego dla swojej córki.

Na co dzień warto by był to kapelusik materiałowy, który będzie miał jakiś kolorowy wzorek – w zależności od tego, jakie kolory i wzory lubi twoja córeczka. Mogą to być kwiatki, motylki lub o prostu cały w ulubionym kolorze. Dobrze by taki kapelusik zakrywał całą główkę oraz miał delikatny daszek dookoła, ale także, by był przewiewny i dziecko się nie przegrzewało.

Jeśli szukasz kapelusza na weekendowe wypady na jezioro, pomyśl o klasyczny słomkowym kapelusiku, przewiązanym np.: ozdobną wstążką, za którą będziecie mogły razem z córką wsuwać jej ulubione kwiatki z łąki.

A może szukasz czegoś bardziej eleganckiego na różne przyjęcia? Tu pięknie sprawdzą się zamszowe kapelusiki, które mają duże ronda. Dobierz pod jego kolor odpowiednie dodatki i z pewnością córeczka będzie prezentowała się elegancko i szykownie!

Przeczytaj też: http://beblaki.pl/czas-na-drugie-dziecko/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here