róż do policzków

Źle nałożony róż do policzków może sprawić, że zamiast wyglądać pięknie i zdrowo będziesz wyglądać przerysowanie i nieatrakcyjnie. Sekret w jego stosowaniu tkwi przede wszystkim w umiarze! W modzie aktualnie na czasie jest naturalny wygląd, który stosowany jest nie tylko w ubiorze, ale także w makijażu. Profesjonalne wizażystki do wykonania makijaży wieczorowych nie używają już mocnych i wyrazistych kolorów, stawiają bardziej na stonowanych i naturalnych barw.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/roz-do-policzkow/

Na jaki róż do policzków się zdecydować?

Po pierwsze pamiętaj, że nie musi być to wcale kosmetyk z górnej półki. Nie jest powiedziane, że taki produkt sprawdzi się lepiej niż jego tańszy zamiennik. Bardzo często jest tak, że płacimy tylko za markę a sam produkt jakościowo nie broni się szczególnie rewelacyjnym działaniem. Używajmy zatem różu, który pasuje do naszej cery. Jeśli dodamy tego bronzer i rozświetlacz – z pewnością zapewnimy sobie nieziemski efekt. Dobierzmy taki kolor, który nie będzie zbyt ciemny oraz nie sprawi wrażenia, że buzia jest brudna.

Róż do policzków – kilka sprawdzonych trików

Poniżej kilka sprawdzonych trików, które sprawią, że Twój makijaż będzie wyglądać fenomenalnie. Sprawdź jak się malować, nie tylko od święta, ale i na co dzień.

Postępuj w myśl zasady: ,,Im mniej, tym lepiej’’! Wiele kobiet zapomina, że makijaż służy do podkreślenia urody, a nie do kompletnego zbudowania jej od początku do końca. Aby efekt był jak najbardziej naturalny staraj się używać jak najmniejszej ilości kosmetyków. Makijaż nude sprawdzi się do tego rewelacyjnie. Do jego wykonania potrzebne będą: tusz do rzęs, podkład, róż do policzków, bronzer i w ostateczności coś do podkreślenia ust. Pamiętajmy, aby używać różu z głową. Ma on  przecież za zadanie nadać twarzy lekki i zdrowy rumieniec, a nie brudną plamę od buraka. 

Jeśli wydaje Ci się, że pędzel nie ma znaczenia, jesteś w ogromnym błędzie! Nie może być zbyt mały, ponieważ łatwiej będzie zrobić sobie nim krzywdę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here