gry komputerowe

Gry komputerowe to świetny sposób na wspólną, niezależną od pogody, rozrywkę w zaciszu domowym. W ostatnim czasie zabawa tego typu stała się tak samo popularna jak czytanie książek, czy obejrzenie nowości filmowej. Co więcej wiele młodych par decyduje się na wspólne gry, podczas wieczoru we dwoje. Bez względy czy to normalny dzień, czy może Walentynki. Jakie gry będą odpowiednie na taką okazję?

Źródło: https://www.poprostukasia.pl/gry-walentynki/

Borderlands 2

Borderlands 2 to gra, która się sprawdzi, jeżeli chcemy spędzić wieczór ze swoją połówką. Jest to świetna okazja, żeby spróbować swoich sił w strzelance pierwszoosobowej. Co to oznacza? Ta gra polega na tym, żeby patrzeć na świat oczami bohatera. Jej akcja toczy się na obcej planecie,
w postapokaliptycznej atmosferze. Główny wątek polega na tym, żeby ukrócić tyrańskie rządy panujące na tej planecie, dzięki temu zostanie przywrócony pokój mieszkańcom cywilizacji. Twórcom tej gry bardzo zależało, żeby dopracować dokładnie tryb kooperacji, dzięki temu w grę można grać we dwoje i nauczyć się współpracować.

A way out

A way out to gra, która jest również pełna scen akcji. Można powiedzieć, że jest to książkowy przykład dobrej gry kooperacyjnej. Która przy okazji opowiada ciekawą historię. Ta gra sprawdzi się świetnie podczas wieczoru we dwójkę, podczas rozgrywki czeka nas spora ilość śmiechu i zabawy, ale też smutku. Jaka jest fabuła tej gry? Gracze musza wcielić się w dwóch, błędnie, oskarżonych więźniów. Cała akcja toczy się w Stanach Zjednoczonych. Podczas rozgrywki będziemy musieli uciec z więzienia, a następnie zawalczyć o swoją niewinność. W grze znajduje się sporo dynamicznego sterowania, przez co na pewno nie będziemy się nudzić.

Portal 2

Jeżeli wolimy jakąś lżejszą pozycję, warto rozważyć grę Portal 2. Jest to gra podczas, której nie musimy zastanawiać się nad wielkimi dylematami, akcjami, czy smutkami. Jest to rozrywka, która pozwoli nam spędzić trochę czasu ze swoją ukochaną partnerką lub partnerem. Portal 2 to nieskomplikowana gra logiczna, która ma prostą fabułę, co więcej obfituje ona w dużą dawkę humoru. W trakcie rozgrywki zadaniem graczy jest wcielenie się w dwójkę robotów, które są poddawane logicznym testom.

Zobacz też: http://www.firmator.pl/dotpay-jedna-z-metod-platnosci-online-co-warto-o-niej-wiedziec/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here