piesek

Dużo osób zastanawia się jaką rasę psa wybrać, aby był on cudownym kompanem dla naszych dzieci, a także stał się nieodłącznym „elementem” rodzinnego życia. Poniżej znajduje się zestawienie tych, które sprawdzą się do tej roli idealnie. Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze takiego psiaka? Zobaczcie sami, jakie rasy psów sprawdzą się w rodzinie?

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/psy-rodzinne-rasy/

Owczarek niemiecki

Owczarki niemieckie są to bardzo mądre psy. Rasa to w szybkim tępie uczy się komend oraz sztuczek. Nie sprawia im to absolutnie żadnego problemu. Poza tym posiadają jeszcze dużą ilość atutów. Należą do nich np. to, że uwielbiają one dzieci i świetnie się z nimi dogadują. Dodatkowo sprawdzą się one także jako stróże waszej posesji. Jak zapewne wiecie owczarki wykorzystywane nawet w policji. Jeśli chcecie, posiadać pieska, który nie tylko będzie waszym przyjacielem, ale także będzie bronił dziecka i terenu, postawcie właśnie na owczarka niemieckiego.

Pudel

Pudle jest to niezwykle piękny psiak. Poza jego pięknym wyglądam Pudel jest również uznawany za „najinteligentniejszego psa na świecie”. Na takiej liście zajmuje on zasłużone pierwsze miejsce. Pudelki potrafią nawiązać z człowiekiem więź, która może okazać się nierozłączną przyjaźnią. Szybko odnajdzie się w rodzinie i będzie się w niej swobodnie czuł. 

Labrador Retriever

Labradory to idealni kandydaci na psy rodzinne. Kochają głaskanie, pieszczoty oraz zabawy. Im więc dzieci oraz ludzi ludzi przebywa wokół nich tym bardziej się oni cieszą. Posiadają bardzo łagodne charaktery i kiedy już poznają właściciela i będzie on dla nich dobry – zakochają się na zabój. Swoją wiernością oraz cierpliwością podbiły serca milionom na całym świecie.

Golden Retriever

Golden retriever to bardzo inteligentny piesek, który bez problemu nauczy się każdej komendy. Podobnie jak wiele psów, po poznaniu swojego właściciela zakochują się na zabój i nie chcą odstąpić go na krok. Pieski te są bardzo rodzinne i ciepłe.

Zobacz też: http://smakowisko.pl/co-zrobic-z-fusow-po-kawie/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here