Liposukcja bez użycia skalpela

Natura nie zawsze obdarzyła nas tak, byśmy byli zadowoleni ze swojego ciała. Zdarza się także, że mordercze treningi oraz specjalnie ułożona dieta – nie przynoszą zadowalających efektów. Wówczas takie osoby odwiedzają gabinety chirurgiczne oraz gabinety medycyny estetycznej, gdzie czeka na nich wiele zabiegów, które szybko i sprawnie poprawią ich sylwetkę oraz zniwelują niedoskonałości.

1. Odsysanie tłuszczu

Coraz częściej panie interesują się zabiegiem odsysania tłuszczu. Liposukcja laserowa katowice to nowoczesna, innowacyjna metoda, polegająca na szybkim odessaniu tkanki tłuszczowej z problematycznych partii ciała, do których należą między innymi: brzuch, uda, pośladki, ramiona.

2. Jak wygląda taki zabieg?

Liposukcja Katowice przeprowadzana jest bez użycia skalpela, co oznacza, że nie jest to operacja wymagająca hospitalizowania. Zabieg ten wykonuje się przy pomocy lasera w znieczuleniu miejscowym. Najczęściej przeprowadzany jest w fachowych i profesjonalnych gabinetach chirurgicznych. Czas trwania zabiegu uzależniona jest od konkretnej partii ciała, która wymaga pozbycia się tkanki tłuszczowej, jednak średni czas wynosi zazwyczaj około 2 godziny.

3. Lipoliza iniekcyjna Katowice

Lipoliza iniekcyjna Katowice to zabieg, który stanowi alternatywę do powyżej opisywanego zabiegu liposukcji. Podobnie, jak liposukcja laserowa Katowice, zabieg ten wykonuje się bezinwazyjne przy pomocy wstrzyknięcia do ciała preparatu, który ma usunąć tłuszcz z określonych partii ciała. Co ciekawe, zabieg ten pozwala na więcej. Liposukcja Katowice ogranicza się do większych obszarów, lipoliza – może nawet usunąć tłuszcz, który znajduje się na podbródku oraz tzw. „worki pod oczami”.

Tego typu zabiegi poprzedzone są zazwyczaj dokładną konsultacją z lekarzem, który bardzo szczegółowo musi zapoznać się z pacjentem, jego stanem zdrowia oraz stylem życia. Każdy z tych powyższych zabiegów nie upoważnia do nie trzymania diety, jedzenia ponad miarę tłustych i niezdrowych dań oraz unikania uprawiania sportu. Bardzo ważne jest także przygotowanie pacjenta do zabiegu oraz do efektów, które ujrzy po nim. Liposukcja, jak i lipoliza powinny być ostatecznością, gdy samodzielnie nie można poradzić sobie z tkanką tłuszczową za pomocą innych metod.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here