Jak pozbyć się nadmiaru tłuszczu

Od lat zmagasz się ze zbędnymi kilogramami? Nie jesteś zadowolony z wyglądu swojego ciała? Chciałbyś zmieścić się w końcu w wymarzony mały rozmiar? Nie chcesz się jednak decydować na ciężkie i inwazyjne zabiegi? Jeżeli tak to koniecznie zapoznaj się z tym tekstem! Zachęcamy Cię do lektury

Coolsculpting – zamrażanie tkanki tłuszczowej

Jest to jedna z najbardziej nowoczesnych metod modelowania i wyszczuplania sylwetki, jaka jest dostępna w gabinetach medycyny estetycznej. Należy zaznaczyć, że jest ona w 100 procentach bezinwazyjna oraz bezpieczna. Jedynymi przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu jest ciąża lub karmienie piersią.

Zabieg polega na wykorzystaniu zjawiska kriolipolizy, dzięki której stare tkanki tłuszczowe są po prostu uszkadzane i rozbijane. Dzieje się tak z powodu miejscowego zastosowania bardzo niskiej temperatury na partie ciała objęte widocznie zwiększonym poziomem tkanki tłuszczowej. Oczywiście urządzenie za pomocą, którego wykonywany jest coolsculpting wyposażony jest w specjalny sensor, który zapobiega odmrożeniom skóry.

Zamrażanie komórek tłuszczowych- jak wygląda zabieg?

Zabieg z praktycznego punktu widzenia polega na przyłączeniu do partii ciała objętej zwiększoną ilością tłuszczu specjalnego urządzania- aplikatora, który zasysa fałd tłuszczowy i przez następną godzinę chłodzi komórki tłuszczowe. Jest to bezbolesny i bezinwazyjny zabieg, po jego wykonaniu nie ma żadnych przeciwwskazań do powrotu do normalnych codziennych czynności. Jest on także zupełnie bezpieczny dla zdrowia pacjenta. Terapia ta jest polecana szczególnie osoba z nadwagą, ginekomastią oraz wszystkim, którzy pragną mieć smuklejsze i piękniejsze ciało. Należy jednak zaznaczyć, że nie jest to metoda walki z otyłością, w żadnym wypadku nie może być stosowana zamiast diety.

Coolsculpting przynosi rezultaty tylko w przypadku regularnego stosowania tej kuracji przez około 2 miesiące, po tym czasie komórki tłuszczowe znikną, a pacjent będzie mógł cieszyć się smukłym ciałem. Należy pamiętać, że żeby efekt utrzymał się na stałe należy trzymać zdrową dietę oraz być aktywnym fizycznie, w przeciwnym razie po kilku miesiącach komórki tłuszczowe odbudują się na nowo. Jest to jednak doskonały zabieg dla wszystkich, którzy walczą o lepszy i zdrowszy wygląd. Jest on obecnie wykonywany w gabinetach medycyny estetycznej w całej Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here