Jak wykonać naturalny makijaż?

0
1341

Kosmetyki do makijażu Makeup Revolution nie muszą wcale wypełniać połowy twoich szafek w łazience, byś była w stanie wykonać z ich pomocą fantastyczny makijaż na swojej twarzy. Ogranicz ich ilość do absolutnego minimum. Od razu wyrzuć do kosza te preparaty, których nie używałaś już od paru miesięcy. Zostaw tylko to, co absolutnie niezbędne do wykonania naturalnego makijażu w stylu „saute”.

By wykonać taki „make up no make up” potrzebujesz nie tylko typowych produktów do makijażu, ale też i kosmetyków pielęgnacyjnych, a przede wszystkim dobrego kremu. Zawsze nakładaj go na twarz po je wcześniejszym oczyszczeniu. Krem sam w sobie może stanowić bazę pod podkład, z której spokojnie zrezygnujesz, jeśli zakupisz produkt o lekkiej konsystencji i matującym działaniu. Zawsze po aplikacji kremu pamiętaj też, by odczekać przynajmniej kilka minut. W tym czasie możesz wykonać delikatny masaż skóry, by jeszcze lepiej wchłonęła ona wszystkie związki z produktu i została perfekcyjnie przygotowana na kolejne kosmetyki Makeup Revolution.

Czas zadbać o prezencję samej skóry. Jeżeli uważasz, że twojej cerze sporo brakuje do doskonałości, możesz zdecydować się na zastosowanie podkładu o lekkiej formule, wklepując go w twarz gąbeczką, by nie stworzył on efektu maski. Dobrym wyborem będą także specjalne kremy BB. Są one połączeniem klasycznych podkładów i produktów typowo pielęgnacyjnych. Z takich kremów – o ile mają oczywiście dobry skład – możesz korzystać dosłownie codziennie. Nie spowodują one wysypu nowych niedoskonałości i nie obciążą nadmiernie skóry, a będą ją delikatnie pielęgnować.

A gdy już będziesz kupować nowe produkty do makijażu Makeup Revolution, zwróć także uwagę na kosmetyki przeznaczone do konturowania twarzy, które dodadzą ci trochę kolorytu. Latem koniecznie postaw na róż. Nawet niewielka jego ilość naniesiona na same policzki odświeży twój wygląd i zapewni ci bardzo dziewczęcy look. Bronzerem możesz z kolei wyszczuplić sobie buzię. Pamiętaj jednak, by nie przesadzać z jego ilością.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here