Certyfikat SSL

0
1301

Czym jest certyfikat SSL?

Certyfikat ten zapewnia poufność transmisji danych, które są przesyłane przez Internet. Twórcy SSL chcieli stworzyć coś uniwersalnego tak, żeby z SSL mogły korzystać protokoły aplikacyjne takie jak między innymi HTTP.

Gdzie kupić tani certyfikat SSL dla strony www?

Wiemy jakie zadanie ma pełnić ów certyfikat ,zatem pora dowiedzieć się, gdzie możemy go kupić i czy rynek oferuje jakieś tanie certyfikaty SSL. Kto z nas lubi przepłacać? Odpowiedź jest raczej oczywista. Jeśli jakość idzie w parze z niską ceną to aż żal nie wykorzystać takiej okazji. Wpisując w wyszukiwarkę ten termin znajdziemy obietnice, że nawet za 0 złotych, czyli po prostu za darmo możemy ten certyfikat nabyć? Ile w tym prawdy? Mamy do wyboru wiele opcji, ponieważ niemało jest też stron internetowych, dzięki którym transakcja kupna wydaje się być bardzo intuicyjna i prosta. Takie strony to między innymi nazwa.pl, home.pl czy kru.pl. Te firmy oferują niebywale niskie ceny. Warto skorzystać, albo przynajmniej zapoznać się z kilkoma z nich przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie.

Certyfikat SSL w kru.pl

Jedna z ofert jest szczególnie warta uwagi. W propozycjach na stronie internetowej kru.pl znajdziemy cztery różne opcje między innymi certyfikaty takie jak positive i EV, które chronią tylko jeden adres domeny, Positive SSL Wildcard, który jest rozszerzeniem certyfikatu Positive SSL czy Multi-Domain, który ma o wiele większy zakres, bo od 3 domen/subdomen aż do 97 domen lub subdomen dodatkowych. Ceny takich certyfikatów wahają się od 59 do 649 złotych. Biorąc pod uwagę, że firma ta oferuje w razie jakichkolwiek problemów wysokiej jakości usługi supportowe to naprawdę dobra cena. Na stronie znajdziemy również wyjaśnioną w jasny i przejrzysty sposób krok po kroku wskazówki, dzięki którym zakup certyfikatu SSL jest prosty. Instrukcja zawiera dokładny opis każdego kroku a także obrazowe przykłady związane z instalacją i konfiguracją. Jeśli nie jesteśmy zdecydowani co do rodzaju certyfikatu dla kru.pl to żaden problem. Na stronie znajdziemy opis każdego z nich i wtedy na pewno wybór będzie prosty.

Źródło: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here