Zabiegi na twarz

Proces starzenia skóry jest w pełni naturalny i nieunikniony, nie oznacza to jednak, że musimy się z nim pogodzić i nie możemy łagodzić zmian w wyglądzie, jakie za sobą niesie. Każda kobieta marzy o jędrnej skórze, gładkiej i lśniącej cerze, oraz zdrowo wyglądającej twarzy. To wszystko jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy tylko po to sięgnąć.

Po 20-stym roku życia w skórze zaczynają zanikać włókna kolagenowe. Po 30-stym roku życia proces ten zaczyna znacznie przyspieszać. Nigdy nie jest za wcześnie na rozpoczęcie terapii antystarzeniowej. Czy może być za późno? Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, im wcześniej zaczniemy, tym lepiej dla naszej skóry. Im więcej pracy zainwestujemy w poprawę wyglądu, tym lepsze efekty uzyskamy i będą one dłużej widoczne.

Zabiegi ujędrniające twarz są nierozłącznym elementem pielęgnacji. Poza codzienną, rutynową pielęgnacją powinnyśmy korzystać z zabiegów w studiach kosmetycznych, gabinetach medycyny estetycznej, czy salonach beauty wykonywanych przez profesjonalistów. Zabiegi takie mogą przynieść zaskakujące wręcz rezultaty. Skóra poddana procesom antystarzeniowym przy użyciu odpowiednich preparatów, przy użyciu profesjonalnego sprzętu jest pobudzona w taki sposób, aby odpowiednio redukować powstawanie nowych zmarszczek oraz łagodzić te, które już się pojawiły.

Wybór zabiegów jest ogromny, jednak czy powinnyśmy same decydować o tym, jaki zabieg wybrać? Najlepszą z możliwych metod jest konsultacja z profesjonalistą. Pomoże on ocenić stan i rodzaj skóry, zapotrzebowanie na składniki odżywcze oraz przepisze odpowiednie zabiegi, takie, które przyniosą możliwie najlepsze rezultaty.

Oczywistym jest, że zdecydowanie lepsze efekty przyniesie seria zabiegów, która będzie regularnie powtarzana, np. raz lub dwa razy w roku, po każdej zimie, co 4 miesiące – decyduje o tym wybór danego zabiegu i indywidualne potrzeby oraz cechy. Regularne dbanie o siebie przynosi spektakularne efekty, potrafi skutecznie hamować procesy starzenia skóry. Odżywiona, odpowiednio uelastyczniona skóra nabiera młodzieńczego blasku, spojrzenie jest odmłodzone i odświeżone, cera elastyczna i zdrowa.

Obecne technologie przy tworzeniu urządzeń i specjalistycznej aparatury, jak i procesy tworzenia nowoczesnych kosmetyków pozwalają na osiąganie niesamowitych efektów. Co raz to nowsze metody wprowadzania składników odżywczych w kolejne warstwy skóry, aparatura pozwalająca na używanie fal radiowych w celu odmładzania i uelastyczniania naskórka, zabiegi odmładzające z użyciem światła to tylko niektóre z możliwości. Wszelkie procesy zachodzące podczas upiększania są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i urody klientek.

A jak powinnyśmy pielęgnować twarz w okresach między zabiegami? Codziennie rano przemyj skórę chłodna wodą, oczyść ją za pomocą żelu lub mleczka, nałóż tonik i ulubiony krem. Wieczorem zawsze dokładnie zmyj makijaż, wykonaj delikatny masaż z peelingiem, co kilka dni stosuj ujędrniające i odmładzające maski. Możesz zacząć stosować również witaminowe sera pod kremy z efektami uelastycznienia cery.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here