Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Nowoczesne zabiegi fryzjerskie pozwalają w nieinwazyjny, bezpieczny i trwały sposób podrasować swój wygląd. Masz dość bezskutecznego zapuszczania włosów, które ciągle łamią się przy końcówkach? A może na skutek zaburzeń hormonalnych niegdyś gęsta czupryna stała się rzadka i pozbawiona życia? Nie musisz inwestować w kosztowne zabiegi medycyny estetycznej i miesiącami czekać na efekty, które nigdy mogą się nie pojawić. Pożądane rezultaty zapewni Ci przedłużanie i zagęszczanie włosów przeprowadzane w salonie fryzjerskim.

Dla kogo przedłużanie i zagęszczanie włosów?

Zabieg przedłużania i zagęszczania włosów kierowany jest do osób borykających się z nadmiernym wypadaniem pasm, zauważających miejscowe prześwity oraz wszystkich tych, którzy chcą szybko i efektownie poprawić wygląd swojej czupryny. Kuracja przeprowadzana jest w salonach przez fryzjerów. Ze względu na regularne udoskonalanie technik zapewniających naturalny efekt, stosunkowo niską cenę i długotrwałe efekty, przedłużanie i zagęszczanie włosów cieszy się coraz to większym zainteresowaniem.

Aby przedłużyć i zagęścić włosy, fryzjerzy korzystają z różnych metod. Wśród najpopularniejszych z nich wyróżnić możemy łagodne dla włosów i skóry głowy przedłużanie kanapkowe zapewniające naturalny efekt, metoda clip-in wykorzystująca pasemka na malutkich spinkach, przedłużanie keratynowe (dodatkowe kosmyki doczepia się do wyrastających z głowy pasm za pomocą specjalnego spoiwa na bazie keratyny), przy pomocy mikroringów albo ultradźwięków. Zanim zdecydujesz się na konkretny wariant, warto poznać wszystkie jego aspekty. Niektóre z nich nie są zalecane dla osób z wrażliwą skórą skłonną do alergii. Trwałość efektów oraz cena zabiegu uzależniona jest przede wszystkim od długości i rodzaju wykorzystanych włosów oraz zastosowanej techniki. Najmniej zapłacimy za przedłużanie i zagęszczanie włosów kanapkowe oraz clip-in, a najwięcej – metodą keratynową i ultradźwiękową. Ceny usługi wahają się od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych.

Przedłużanie i zagęszczanie naturalnymi włosami

Przedłużanie i zagęszczanie włosów przyniesie najlepsze efekty, jeśli będzie wykonane przy użyciu materiału naturalnego pochodzenia. Starannie przygotowane włosy ścięte bezpośrednio od ludzi są miękkie, lśniące i, co najważniejsze, odporne na uszkodzenia mechaniczne. Doczepiona pasma możesz więc bez obaw czesać, modelować, prostować i kręcić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here