programy o urodzie

Programy o urodzie cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród kobiet, ale i mężczyzn. Nie sposób się temu dziwić, ponieważ wartościowe i merytoryczne produkcje mogą stanowić świetne źródło wiedzy, którą będzie można wykorzystać na co dzień. Na jakie programy o urodzie warto zwrócić uwagę?

Gdzie oglądać programy o urodzie?

Programy o urodzie, kosmetykach czy stylu życia są stosunkowo łatwo dostępne. Interesujące tytuły można znaleźć w popularnych serwisach VOD, gdzie są zarówno polskie, jak i zagraniczne produkcje, m.in. można znaleźć programy o urodzie, o kosmetykach na Player.pl. Do jego oglądania od lutego 2021 roku konieczne jest wykupienie abonamentu, jednak ceny są o wiele niższe niż w przypadku innych stron, ponieważ najtańszy pakiet kosztuje jedynie 5 zł. Dodatkowo warto podkreślić, że tego typu produkcje bardzo często emitowane są w telewizji, zarówno na kanałach tematycznych, jak i ogólnodostępnych. Wiele z nich opiera się na współpracy z profesjonalistami i ekspertami, dzięki czemu przekazywana w nich wiedza jest rzetelna.

Najlepsze programy o urodzie

W ofercie Player znajduje się niezwykle bogata gama programów o urodzie. Jednym z popularniejszych jest „Agentka do zadań specjalnych” prowadzona przez Mariolę Bojarską, która w każdym odcinku odmienia wygląd, sposób ożywiania, a przy tym życie swoich bohaterek. Kolejnym z interesujących programów jest „Beauty ekspert”, w którym Lidia Piechota i Ula Chincz przekazują sprawdzone, cenne wskazówki jak zadbać o urodę w domowym zaciszu. W programie prezentowane są również nowinki kosmetyczne. Ciekawym programem dla fanek dbania o urodę jest również „Niezły skład” mówiący o składach kosmetyków. Wszystkim miłośnikom, jak i przeciwnikom medycyny estetycznej polecamy program „Bez skazy”, który pozwoli na odkrycie tajników tej branży oraz na jej lepsze zrozumienie. Innym programem o tej tematyce jest „Doktor B.”, w którym chirurg plastyczny dr Bülent Cihantimur stara się zniwelować skutki niepoprawnie przeprowadzonych operacji plastycznych. Pozostając w tematyce medycyny estetycznej warto zwrócić uwagę na programy: „Klinika marzeń”, „Klinika naturalnego piękna”, „Klinka urody” oraz „Projektanci piękna”. Kolejna niezwykle wartościowa produkcja to „Dieta czy cud?”, w której widzowie mogą poznać znakomite sposoby na utratę wagi. Ciekawym programem jest również „EWOlucja”, w której znana trenerka fitness Ewa Chodakowska odmienia życie bohaterek, które walczą o świetnie ciało, zdrowie i samopoczucie.Wszystkim osobom borykającym się z problemami skórnymi z pewnością spodoba się „Dr Pryszczylla”, w którym amerykańska dermatolożka Sandra Lee diagnozuje wszelkiego rodzaju schorzenia, nawet te rzadkie, i pomaga je leczyć. Podobna tematyka poruszana jest w programie „Skórze na ratunek”. Wartym uwagi programem o stylu jest „SOS – Sablewska od stylu”. Fankom makijażu z pewnością do gustu przypadną: „Studio urody”, „SOS Uroda” oraz „Sztuka makijażu”. Wszystkim mężczyznom polecamy objrzeć program Malwiny Wędzikowskiej o męskich metamorfozach „Ostatnia szansa”.

Jakie programy o zdrowiu warto oglądać?

Dobrze wiemy, że uroda to nie wszystko. Ważne jest także zdrowie! W związku z tym polecamy materiały emitowane w programie „Aktywny Ranking”, gdzie prezentowane są różnorodne lifestylowe zastawienia. Smaczku dodaje fakt, że komentowane są one przez znanych gości. Dużą popularnością wśród widzów cieszą się także programy: „Bez diagnozy” i „Nie do uwierzenia!” o trudnych do rozwiązania przypadkach medycznych oraz „Bez tabu”, w którym poznajemy problemy, z którymi musi borykać się społeczeństwo w XXI wieku. Wartościowym programem Player o urodzie jest „Cegiełka Zdrowia” o chorobach cywilizacyjnych. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na „Dzień dobry zdrowie”, w którym poruszane są tematy z zakresu medycyny, psychologii oraz zdrowia. Wszystkim panom polecamy zapoznać się z materiałami emitowanymi w programie „M jak Mężczyzna”. Inne, godne uwagi programy to:

  • „Grunt to zdrowie”,
  • „Lady Fit” dla wszystkich fanek ćwiczeń fitness,
  • „Neurochirurg” o kulisach pracy specjalistów w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie,
  • „Nietypowe ciąże”,
  • „Pogromcy medycznych mitów”,
  • „Raport Life” o newsach ze świata medycyny,
  • „Sekrety lekarzy”,
  • „Wiem, co jem” Katarzyny Bosackiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here