Zatrzymać młodość- marzenie każdej kobiety

Ostatnio oglądałaś program telewizyjny, w którym była mowa o operacjach plastycznych. Wspomniano, że kobiety, które chcą zostać gwiazdami telewizyjnymi, poddają stale zabiegom chirurgicznym, nie zawsze z pozytywnym skutkiem. Jak większość programów tego typu, również i ten miał pierwowzór w Stanach Zjednoczonych. Chociaż nie bardzo lubisz tego typu emisję, nie wyłączyłaś telewizora. Chciałaś zobaczyć, jak to się robi w wielkim świecie.

Nie zaskoczyła Cię ani trochę wiadomość, że spora część zabiegów dotyczyła kobiecych piersi. Większość z prezentowanych kobiet pragnęła powiększyć biust. Większy rozmiar stanika miał im pomóc w karierze piosenkarki, modelki czy aktorki. Te kobiety łudziły się, że atrakcyjniejszy biust czy pupa pomoże im w rozwoju solowych karier. Na ten cel były gotowe wydać wszystkie swoje oszczędności. Byłaś nieco rozbawiona ich tokiem myślenia. Nie sądziłaś, że dla sławy można się dać tak okaleczyć. Tak właśnie -okaleczyć, dlatego że te panie nie było stać na renomowane kliniki. A ponieważ chciały się upiększyć tanim kosztem, więc oddały się w ręce wątpliwej klasy specjalistów. Efekt tego był taki, że może i owszem piersi były nieco większe, ale za to nie były symetryczne ani jędrne. Wyglądały raczej jak napompowane balony. Te panie z pewnością nie o tym marzyły i czuły się oszukane. Niemniej nie mogły mieć do nikogo pretensji, bo same wyraziły pisemną zgodę na taki zabieg. Jedyne co im pozostało to zwrócić się do innych specjalistów. Może oni będą umieć naprawić to, co zepsuli inni. Jednak to nie był koniec programu.

Następną grupę stanowiły panie, które chciały pozbyć się zmarszczek i podnieść nieco owal twarzy. Ponieważ sporo o tym czytały, postanowiły wstrzyknąć sobie botoks na własną rękę. Nie trudno domyślić się jak to się skończyło. Większość z dam wylądowała w szpitalach z poważnymi obrzękami twarzy. Jedna doznała nawet wstrząsu anafilaktycznego, gdyż była uczulona na jeden ze składników botoksu. Jej życiu groziło poważne niebezpieczeństwo, jednak lekarzom udało się ją uratować. Nieudany botoks mógł spowodować trwały paraliż całego ciała lub nawet śmierć. Ty, choć nie grzeszysz urodą, nigdy byś się na coś takiego nie odważyła. Poza tym każdy wiek ma swoje prawa i trzeba je zaakceptować. Nie można na siłę zatrzymać młodości, bo to po prostu niemożliwe.

Ostatnim akcentem tego programu były kobiety, które poddały się liposukcji brzucha i ud. Jak już można było się wcześniej domyśleć, również w tym przypadku zabiegi upiększające się nie powiodły. Ich brzuch ani obwód pasa- wcale się.nie zmniejszył. Nie ubyło im również tkanki tłuszczowej. Jedyne czego się dorobiły to paskudne blizny i ogromne rany na brzuchu. To wszystko przez to, że chciały być piękne od razu. Nie miały zamiaru cierpieć kilka razy, więc wymusiły na lekarzach, aby Ci zwiększyli rozmiar zabiegu. Skutek tego był taki, że w rany pooperacyjne wdała się ropa i zabiegi trzeba było powtórzyć w późniejszym czasie. Byłaś zniesmaczona, tym co zobaczyłaś i szybko wyłączyłaś telewizor. Obiecałaś sobie, że już więcej nie będziesz patrzeć na takie głupoty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here