Typ peruki a kształt twarzy

W naszym asortymencie znaleźć można ogromny wręcz wybór peruk naturalnych oraz syntetycznych powstających z najwyższej jakości materiałów i cechujących się nadzwyczajną wręcz żywotnością. Pytaniem pozostaje jednak – po jaki wyrób sięgnąć, aby mieć pewność, że będzie on ostatnio dostosowany do specyfiki naszej twarzy? Tym właśnie zagadnieniem postanowiliśmy zająć się w ramach naszego dzisiejszego wpisu! Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z nim!

Jeżeli naszą twarz określić można jako okrągłą, a więc cechuje się ona pełnymi policzkami, zaokrągloną brodą, jak również relatywnie niskim czołem, dobra peruka powinna prowadzić do jej wysmuklenia, na przykład poprzez zastosowanie w niej długich, prostych i puszczonych luźno pasemek włosów. Do tego typu twarzy niezbyt pasuje grzywka, jak również krótkie uczesanie.

Dobre peruki dostosowane do twarzy owalnej to takie, które cechują się średniej długości włosami niesięgającymi za ramiona. Końcówki peruki naturalnej lub syntetycznej przeznaczonej dla osoby o takiej właśnie specyfice twarzy mogą zostać nieco podkręcone. Co ciekawe, eksperci informują, iż konsumenci tacy mogą znacznie poprawić własną prezencję jeżeli zdecydują się oni na wyroby utrzymane w stylu retro.

Osoby o twarzy kwadratowej, która to legitymuje się wyraźnie zaznaczonymi kośćmi policzkowymi oraz szerokim czołem powinny zdecydować się na wyroby, które to wizualnie zaokrąglą ich twarz. Intrygująco w ich przypadku prezentować się może także skośna grzywka czy też loki. Prosto puszczone włosy mogą w tym przypadku okazać się niezbyt fortunnym wyborem – zalecamy wystrzeganie się tego typu produktów, jeżeli zależy Państwu na uzyskaniu naturalnego efektu wizualnego.

Na koniec pragniemy zająć się twarzą charakteryzowaną jako trójkątna. Pasują do niej przede wszystkim peruki naturalne i syntetyczne proste oraz kręcone z przedziałkami z boku, a więc takie, przy pomocy których możliwe jest zamaskowanie wystających w sposób zauważalny kości policzkowych. Eksperci odradzają osobom o takich rysach twarzy podejmowanie decyzji o nabywaniu peruk krótkich, jak również takich, które cechują się odkrytym nadmiernie czołem.

Oczywiście w pełni zdajemy sobie sprawę, że każdy konsument jest inny, ma specyficzne preferencje oraz potrzebuje innego typu wyrobu, który to nie tylko dostosowany byłby do jego wyglądu, ale także w sposób skuteczny maskowałby wszelkiej maści problemy z nadmiernie wypadającymi oraz przerzedzającymi się włosami. Jeżeli po lekturze naszego dzisiejszego artykułu w dalszym ciągu nie są Państwo przekonani, po który typ produktu warto byłoby sięgnąć, serdecznie zapraszamy do konsultacji z naszymi przedstawicielami, którzy to udzielą Państwu wyczerpujących informacji, jak również zaznajomią Państwa z obecnie obowiązującymi w branży trendami, dzięki czemu podjęcie ostatecznej decyzji zakupowej z pewnością będzie zadaniem o wiele łatwiejszym niż mogłoby się to początkowo wydawać – zawsze mogą Państwo bowiem liczyć na nasze wsparcie oraz najwyższy poziom obsługi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here