Liposukcja bez skalpela

Piękny, młody wygląd, nienaganna cera i idealna sylwetka – wciąż dążymy do poprawy naszego wyglądu i samopoczucia. O ile jest to robione w zdrowy sposób – jest to najlepszy możliwy prezent dla samego siebie. Wiele kobiet marzy o idealnej cerze dlatego udaje się do salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej. Jeśli coś jest nie tak z włosami, udajemy się do profesjonalnych gabinetów fryzjerskich… A co zrobić jeśli coś jest nie tak z naszą sylwetką, nawet mimo siłowni i diety??? Wystarczy wybrać liposukcję!

Ingerencja chirurga nie jest konieczna, nie musi dojść do naruszenia trwałości naskórka – liposukcja bez skalpela jest możliwa! Marzenie o pięknej figurze jest możliwe do spełnienia bez wydawania dużych pieniędzy, czy litrów potu wylanych na siłowni. Zapomnij również o głodówkach czy nieskutecznych dietach.

Liposukcja bez skalpela to zabieg przyjemny, bezbolesny, a co więcej relaksujący! Efekty potrafią zaskoczyć każdą klientkę, przychodzą szybko i utrzymują się przez bardzo długo. Aby spotęgować świetne rezultaty i sprawić, że zlikwidowane tkanki tłuszczone nie powrócą, wystarczy wybrać serię zabiegów. Konsekwencja jest tu istotna. Dla wielu pań wystarczą zabiegi w ilości trzy do czterech, dla kobiet marzących o spektakularnych rezultatach proponuje się serię zabiegów w ilości dziesięciu.

Odchudzanie bez chirurga jest banalne do wykonania. Wystarczy wybrać dobry gabinet kosmetyczny, oddać się w ręce profesjonalisty i dosłownie chudnąć w oczach… ;-). Nie bez znaczenia jest przyjmowanie dużej ilości płynów oraz wprowadzenie do swojego sposobu odżywiania zdrowych nawyków. Od dnia pierwszego zabiegu, do dnia ostatniego z serii należy wypijać około dwa litry płynów dziennie – to nie tylko woda, ale również zupa, sok owocowy. Warzywa i owoce również mają sporo wody w sobie, dlatego przyczyniają się do procesu nawadniania. Prawidłowa dieta powinna wykluczać mięso i nabiał w dużej ilości. Podstawą powinny być świeże owoce i warzywa.

Pielęgnacja między zabiegami jest również bardzo istotna. Należy podejść do niej z odpowiednią dbałością i uwagą. Wykonuj codziennie delikatny peeling miejsc, które poddawane są zabiegom liposukcji. Po masażu zawsze używaj nawilżającego i napinającego balsamu. Może być z opcją dla odchudzających się (na przykład z cynamonem). Skład kosmetyków jest ogromnie ważny, wybieraj tylko te, które są jak najbardziej naturalne. Im mniej sztucznych dodatków, tym lepiej. Postaraj się, aby peeling był na tyle delikatny, żeby w najmniejszym nawet stopniu nie naruszył twojej skóry. Konsekwencja jest niezwykle istotna.

Liposukcja może mieć miejsce na dowolnym miejscu na ciele. Niezależnie czy twoim problemem jest brzuch, uda, pośladki, łydki, ramiona, podbródek,… Możliwości jest wiele. Nic nie stoi na przeszkodzie aby równocześnie wykonywać dwie problematyczne partie ciała, lub nawet więcej. Często łączy się ze sobą zabiegi na przykład ud i pośladków, lub podbródka i policzków. Zabiegi są bezbolesne, można poczuć się w trakcie zrelaksowanym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here