Jak skutecznie pozbyć się rozstępów?

Cudownie być matką i to stwierdzenie nie podlega najmniejszej dyskusji. To nie zapomniane uczucie wziąć małego człowieka w ramiona. W tym momencie wydaje Ci się, że nie istnieje nic poza nim i Tobą. T a kruszynka tak niewinnie spogląda na Ciebie, że czujesz, iż musisz się nią zaopiekować. Gdy po kilku dniach wracacie do domu, czujesz, że dopiero teraz jesteście u siebie. Jednak pielęgnacja nad takim maluszkiem nie jest rzeczą prostą. Wymaga on ciągłej uwagi i trzeba do niego wstawać po kilka razy w nocy.

Powoli zaczynasz wdrażać się w swoje nowe obowiązki. W opiece nad synkiem pomaga Ci mama i mąż. To ważne, żeby w tych pierwszych tygodniach mieć kogoś bliskiego obok siebie. Twoja mama pokazuje Ci, jak kąpać Jasia, jaka powinna być odpowiednia temperatura wody, czy jak powinno się go trzymać, żeby mu się odbiło. Jesteś jej wdzięczna za rady i poświęcony czas, bo bez niej byłoby Ci znacznie ciężej. Jednak jest rzecz, która Cię nieco niepokoi. Okazało się, że ciąża znacznie pogorszyła Twoją figurę i przyczyniła się do powstania rozstępów. Niby to naturalne po porodzie, lecz Ty chciałabyś wrócić do dawnej sylwetki- tej sprzed ciąży.

Starasz się co prawda ćwiczyć, jednak postępy są zbyt wolne. Kosmetyki znanych marek również nie pomagają. Zaczynasz już trochę panikować, bo co będzie, jeśli Twój problem nigdy nie zniknie. Może się okazać, iż potrzebny będzie skalpel i operacja, a tego byś nie chciała. Masz nadzieje, że istnieje jakiś prostszy sposób, żeby pozbyć się rozstępów. Jedyne co Ci pozostało to zrobić maleńkie rozpoznanie. Dwie Twoje przyjaciółki miały podobny problem po dzieciach, lecz jakoś mu zaradziły. Teraz musisz od nich zadzwonić i wyciągnąć jak tego dokonały. Postanowiłaś więc na pierwszy ogień przepytać Baśkę. Gdy się z nią skontaktowałaś- dowiedziałaś się, że istnieje takie coś jak mikrodermabrazja na rozstępy.

Ten zabieg ma trzy odmiany, a najskuteczniejsza będzie ta z użyciem diamentów. Leczy ona wszelkie rany, blizny i to na całym ciele. Postanowiłaś zaufać przyjaciółce i po tygodniu zapisałaś się na zabieg do salonu kosmetycznego. Czas oczekiwania na wizytę to dwa tygodnie. Trochę Cię to zaskoczyło, bo nie sądziłaś, że zabiegi tego typu są u nas aż tak popularne. Gdy udałaś się na umówiony termin, okazało się, że salon aż pęka w szwach od nadmiaru klientek. Gdy nadeszła Twoja kolej nieco się speszyłaś. Przecież nikt do tej pory oprócz męża, nie widział Twoich rozstępów.

Jednak trema szybko minęła, gdyż Pani, która przeprowadzała zabieg, przekonała Cię, iż nie ma się czego wstydzić. Z podobnym problemem zmaga się wiele kobiet, a ona już tyle razy widziała różne blizny, że żaden widok jej nie zaskoczy. Poza tym powiedziała, że jeśli będziesz stosowała się do zaleceń, stan skóry brzucha i okolic z pewnością się poprawi. Potrzeba tylko odrobiny cierpliwości i czasu, bo te okolice ciała ludzkiego bardzo wolno się regenerują. Po wybraniu całej serii okazało się, że widać spore zmiany na lepsze. Twój brzuch zrobił się bardziej płaski, a rozstępy są coraz mniej widoczne.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBotoks pod oczy
Następny artykułBotoks w usta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here