Liposukcja wodna

Liposukcja wodna znana jest inaczej pod nazwą Liposukcji WAL (Water-Jest Assisted). Jest to zabieg mający na celu poprawę wyglądu sylwetki, który zyskuje coraz większą popularność, a niektórzy zakładają, iż zaczyna stanowić ogromną konkurencję dla tradycyjnej liposukcji. Czym jest liposukcja wodna i na czym polega? Jakie efekty można z jej pomocą uzyskać? I jakie są największe zalety tego zabiegu i co sprawia, że jest on coraz częściej wybierane przez pacjentki chcące wysmuklić swoje ciało?

Zadaniem liposukcji wodnej WAL jest zredukowanie tkanki tłuszczowej poprzez wykorzystanie specjalnego strumienia wodnego ze specjalnym roztworem, kierowanego pod odpowiednim ciśnieniem. Zadaniem takiego strumienia jest likwidacja komórek tłuszczowych, dzięki czemu można precyzyjnie poprawiać wygląd sylwetki. Co więcej, wspomniany roztwór zwężą naczynia (dzięki czemu krwawienie jest znacznie zminimalizowane) oraz dodatkowo znieczula dany obszar. Taki zabieg jest znacznie bezpieczniejszy od innych bardziej inwazyjnych metod, a jednocześnie przynosi bardzo pozytywne i zauważalne efekty. Liposukcja wodna WAL może być stosowana do usuwania tkanki tłuszczowej z brzucha, pleców, ud, bioder czy nawet kolan. Co więcej, istnieje możliwość wykorzystania takiej liposukcji do pozbycia się tzw. „drugiego podbródka”.

Liposukcja wodna WAL to metoda idealna dla tych osób, które pragną lekko wysmuklić i wyrzeźbić swoje ciało. Zabieg ten może stanowić idealne rozwiązanie dla osób, które po zrzuceniu wagi, nie są w stanie pozbyć się nieestetycznych fałdek. Co więcej, w wyniku liposukcji możemy uzyskać nieuszkodzone komórki tłuszczowe, które następnie można wykorzystać do modelowania pośladków, powiększania piersi, wypełniania zmarszczek i innych zabiegów tego typu.

Podsumowując, liposukcja wodna WAL to jedna z najnowszych i najbezpieczniejszych metod tego typu. Ponadto, jest ona dość skuteczna i komfortowa dla osoby poddającej się temu zabiegowi. Zdecydowanym plusem liposukcji wodnej na tle innych zabiegów wyszczuplających jest to, iż ryzyko wystąpienia jakichkolwiek powikłań jest stosunkowo małe ze względu na niewielką inwazyjność zabiegu. Co więcej, zabieg jest dość krótki, podobnie jak czas rekonwalescencji pacjenta po zabiegu. Pacjent może opuścić klinikę znacznie szybciej niż po większości zabiegów tego typu. Jest tak, ponieważ zabieg liposukcji wodnej WAL może zostać przeprowadzony przy wykorzystaniu zaledwie znieczulenia miejscowego, przez co pacjent nie wymaga hospitalizacji. Co więcej, czas jaki potrzebny jest pacjentowi na pełną regenerację, jest również dość krótki. Pacjent, który poddał się zabiegowi liposukcji wodnej, może już po kilku dniach wrócić do uprawienia aktywności fizycznej. Wadą zabiegi liposukcji wodnej dla wielu może okazać się cena. Koszt przeprowadzenia liposukcji WAL różni się w zależności od miejsca, w jakim ma zostać przeprowadzony zabieg, a także wielkości tego obszaru. Zakłada się, że cena wykonania liposukcji brzucha lub ud będzie wynosić około siedmiu tysięcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here